Tłumacz i prawnik w jednym

Współcześnie przedsiębiorcy rzadko ograniczają działalność firmy wyłącznie do rynku polskiego. Możliwości, które zapewniają nowoczesne technologie i brak ograniczeń w przemieszczaniu się, pozwalają na rozszerzanie zasięgu firmy na różne zakątki Europy i świata. Nawet jeśli Twoja firma nie jest nastawiona na współpracę z zagranicą, prawdopodobnie prędzej czy później pojawi się konieczność poszerzenia jej horyzontów i kontaktu z obcokrajowcami – może tak być np. przy zawieraniu umowy, odpowiadaniu na roszczenia, pozyskiwaniu inwestora. Do którego specjalisty powinieneś się zwrócić, aby uzyskać profesjonalne wsparcie?

Kiedy warto zdecydować się na usługi prawnika i tłumacza przysięgłego?

Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego w języku angielskim, możesz zgłosić się do mnie! Jako tłumacz przysięgły i prawnik zapewnię Ci kompleksowe wsparcie. Dzięki temu nie musisz poszukiwać osobno sprawdzonego prawnika zaznajomionego z przepisami innych państw i dodatkowo tłumacza przysięgłego, który zajmie się przekładem dokumentów. Unikniesz w ten sposób dodatkowej pracy administracyjnej, kłopotów związanych z umawianiem spotkań i rozmów w terminach dogodnych dla wszystkich zainteresowanych, czy przekazywania informacji od jednego podmiotu do drugiego. Niedogodności te wiążą się z wydłużaniem całego procesu transakcyjnego i utratą czasu, którego często zwyczajnie nie mamy. Często jest również powodem nieporozumień i niedopatrzeń. Istnieje jednak rozwiązanie, pozwalające uniknąć powyższych komplikacji – możesz zwrócić się do osoby pełniącej jednocześnie obie funkcje!

Współpraca z prawnikiem-tłumaczem Kevinem Foglarem – korzyści dla Twojej firmy

Korzystając z usług osoby, która z wykształcenia jest zarówno prawnikiem, jak i tłumaczem przysięgłym, wiele zyskujesz dla Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz usługi prawnej w języku angielskim, to decydując się na wsparcie prawnika-tłumacza masz pewność, że osoba ta odpowiednio zrozumie, przetłumaczy i wyjaśni intencje stron. W przypadku języka prawniczego jest to szczególnie ważne. Jeśli zaś potrzebujesz usługi tłumacza przysięgłego, to prawnik-tłumacz lepiej zrozumie kontekst legislacyjny danej transakcji czy spotkania, dzięki czemu będzie w stanie nie tylko prawidłowo przetłumaczyć tekst czy wypowiedź, ale także w razie potrzeby wyjaśnić stronom jej sens i skutki.

Kolejną korzyścią płynącą z takiej współpracy jest oszczędność czasu, który zwykle jest tracony przez konieczność koordynacji prac między prawnikiem a tłumaczem. Brak bariery językowej przy kontakcie z podmiotami zagranicznymi wiąże się także z polepszeniem wizerunku Twojej firmy – podmioty zagraniczne czują się wtedy lepiej zrozumiane, wysłuchane i zaopiekowane, dzięki czemu z większym prawdopodobieństwem nawiążą z Tobą współpracę.

Postaw na współpracę z profesjonalistą!

Od lat zajmuje się tłumaczeniem przysięgłym oraz obsługą prawną przedsiębiorców. Współpracowałem z firmami, które działają na różnych obszarach. Specjalizuję się przede wszystkim w doradztwie przedsiębiorcom z branż medycznej, nowych technologii, e-commerce, handlu międzynarodowego czy z deweloperami. 

Wieloletnie doświadczenie w pomocy prawnej oraz tłumaczeniach dokumentów urzędowych, umów czy ustaleń pomiędzy podmiotami, pozwala mi zagwarantować fachowe wsparcie. Pomogę przygotować niezbędne dokumenty w języku polskim i angielskim, zapewnię profesjonalne doradztwo z zakresu prawa, a w razie potrzeby będę również prowadził tłumaczenia w sądzie i będę reprezentował tam Klienta. 

Dzięki możliwości zrealizowania obowiązków zarówno tłumacza, jak i prawnika, wszelkie czynności prawne będą przebiegały znacznie sprawniej. Zapewniając Ci kompleksową obsługę, doskonale zapoznam się ze specyfiką Twojej firmy i lepiej dostosuję strategię działania do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Poszukujesz tłumacza przysięgłego i prawnika? Skontaktuj się ze mną!

Nadal zastanawiasz się, czy usługi prawnika-tłumacza są odpowiednie dla Twojej firmy? Takie rozwiązanie bez wątpienia zapewni Ci pozytywne rezultaty. Oszczędność czasu, indywidualne podejście do każdej sprawy i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie to tylko niektóre z korzyści, które mogę Ci zagwarantować. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy i moją ofertę, skontaktuj się ze mną! Z przyjemności pomogę Twojej firmie wkroczyć na rynek zagraniczny, rozwikłać problemy z kontrahentami czy przygotować dokumentację w języku angielskim!

SKONTAKTUJ SIĘ!

Adres biura

Cowork
Foglar Law Firm Kevin Foglar
ul. Mogilska 43, 31-545 Kraków

Adres rejestrowy

Foglar Law Firm Kevin Foglar
ul. Węgierska 33p, 33-340 Stary Sącz