Długotrwałe partnerstwa

Dołącz do grupy zadowolonych klientów

Jesteśmy dumni z budowania trwałych relacji z naszymi klientami, które opierają się na wzajemnym zaufaniu, profesjonalizmie i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza baza klientów jest zróżnicowana i obejmuje zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje z różnych branż, w tym technologii, finansów, edukacji, zdrowia i wielu innych.

FOMA

FOMA Maciej Foglar to firma świadcząca usługi przewozu osób i rzeczy na najwyższym poziomie, o czym świadczy już trzecie z rzędu zwycięstwo w konkursie “Orły transportu”.

MAG-FERUM

Mag-Ferum to firma, która swoją działalność rozpoczęła
w 1992 r. Zajmuje się skupem i sprzedażą złomu metali żelaznych i nieżelaznych, a wieloletnie doświadczenie i dostęp do rozmaitych maszyn umożliwia zadowolić im nawet najbardziej wymagającego klienta.

KRAKSPIRE

KRAKSPIRE to firma działająca na rzecz usprawnienia procesów związanych z legalizacją pobytu w Polsce czy uzyskania pozwolenia na pracę. Zajmuje się także ogólnym wsparciem praktycznym dla ekspatów, ułatwiając przeprowadzenie się do Polski.

CoWork by Memos

CoWork by Memos to przestrzeń biurowa przeznaczona do coworkingu w centrum Krakowa, w której mieści się także siedziba Naszej kancelarii. Nowoczesne i komfortowe powierzchnie to idealne miejsce do pracy w zespole lub indywidualnie.

Vedica

Vedica realizuje projekt Akademia Psychobiologii Vedica, który został zapoczątkowany w 2016 r., a każda jego edycja jest stale udoskonalana. Program opiera się przede wszystkim na przedstawieniu zagadnień dotyczących emocjonalnych podłoży chorób i jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć żyć w bardziej świadomy sposób.

STABLE-CITY

STABLE-CITY to ekspert w skupie nieruchomości, oferując szybki
i korzystny proces sprzedaży. Specjalizują się w bezpośrednim odkupie, eliminując pośredników. Dzięki doświadczeniu, szybko wyceniają i przyspieszają transakcje. Idealne rozwiązanie dla chcących sprzedać bez formalności.

Hamaspik

Hamaspik, działająca od dwóch dekad jako lokalna organizacja społeczna, oferuje bezpłatne i niedrogie usługi opieki zdrowotnej dla osób z niepełnosprawnościami rozwojowymi i intelektualnymi. Początkowo założona w Monroe, NY, aby stworzyć rezydencję ICF.

VIZONARE Inc.

VIZONARE to innowacyjna platforma obliczeń przestrzennych umożliwiająca zdalną współpracę w przestrzeni fizycznej. Użytkownicy mogą planować, wizualizować i kierować pracami bez konieczności podróży, ponoszenia kosztów wizyt czy renderowania, dzięki modelom 3D fizycznych lokalizacji.

FORTO Group

FORTO GROUP specjalizuje się w organizacji wyjątkowych wydarzeń dla klientów z USAi Izraela, działając głównie w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, z doświadczeniem również na Ukrainie, w Szwajcarii i Niemczech. Pomagają w pozyskiwaniu klientów i optymalizacji organizacji firmy, oferując rozwiązania oszczędzające czas.

SSDLegal

SSD Legal, założona w 2022 przez doświadczonych partnerów dużej kancelarii, oferuje ekspertyzy prawne w złożonych projektach. Zespół
z wieloletnim doświadczeniem koncentruje się na dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań i ciągłym rozwoju, odpowiadając na dynamiczne zmiany w prawie
i biznesie.

Polska Grupa Rybna

Polska Grupa Rybna, inicjatywa wiodących dystrybutorów branży, nie tylko wspiera w zakupach i sprzedaży, ale także promuje walory zdrowotne ryb i edukuje w tym obszarze. Z potężnym potencjałem zakupowym, firma znacząco wpływa na rynek, podnosząc świadomość o rybach.

Fundacja Bonei Sieniawa Polska

Fundacja Bonei Sieniawa Polska prowadzi inwestycję związaną z domem pielgrzyma dla społeczności chasydzkiej w Sieniawie. Ponadto, rewitalizuje pobliski cmentarz żydowski i sprawuje nad nim pieczę.

HomeBoss

HomeBoss to biuro nieruchomości działające w Krakowie, które oferuje kompleksowe usługi sprzedaży i wynajmu nieruchomości. To zespół specjalistów, którzy udzielają profesjonalnych wskazówek klientom oraz wspierają ich w całym procesie kupna, wynajmu lub sprzedaży nieruchomości.

Loan Brokers

Loan Brokers to zespół profesjonalistów z osiemnastoletnim doświadczeniem, którzy pośredniczą między klientami indywidualnymi lub biznesowymi a bankami w całym procesie kredytowym. Brokerzy specjalizują się szczególnie
w pomocy obcokrajowcom mieszkającym w Polsce.

Fundacja Aleksander Hoif

Fundacja Aleksander Hoif z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim zajmuje się ochroną cmentarza żydowskiego, gdzie zostali pochowani cadycy z Aleksandrowa Łódzkiego. Celem fundacji jest utrzymanie cmentarza jako świętej przestrzeni dla przyszłych pokoleń oraz ochrona przed wandalizmem i wtargnięciem osób postronnych na jego teren.

Euler Księgowość

Euler Księgowość to biuro rachunkowe, które zapewnia profesjonalną obsługę księgową i wsparcie w biznesie. Oferuje m.in. usługi kadrowo-płacowe i pomoc w założeniu działalności gospodarczej. Biuro ma swoją siedzibę w Krakowie, jednak istnieje możliwość nawiązania współpracy online, z jakiegokolwiek miejsca w Polsce.

Lalechet Tours Inc.

Lalechet Tours Inc. to amerykański organizator imprez turystycznych dla społeczności chasydzkiej. Wyjazdy są organizowane do miejsc w Europie, które mają szczególne znaczenie kulturowe. W trakcie wycieczki wszystkie potrzeby zostają zapewnione przez organizatora, umożliwiając tym samym cieszenie się każdą chwilą podróży.

Cenimy sobie długotrwałe relacje z naszymi klientami. Wiele z nich współpracuje z nami od lat, co jest świadectwem naszej nieustającej dedykacji w dostarczaniu wartości i ciągłym dążeniu do doskonałości. Nasze długotrwałe partnerstwa są fundamentem naszego sukcesu i motywują nas do ciągłego rozwoju.